INFOLINIA: + 48 516 14 77 01 pon. - piątek 8.00 - 15.00                pozostałe dane kontaktowe

Jak działamy


     Dlaczego powinniście Państwo skorzystać z usług naszej firmy ?
     Handel z Chinami odbywa się na nieco innych zasadach niż ten znany w Polsce czy Europie. Kiedy dokonujemy zakupu towarów np. w hurtowni, jedyne na czym nam zależy to dobra cena i jakość. Bez różnicy jest dla nas kto nas obsługuje i jakie mamy z tą osobą relacje. Dostajemy fakturę, płacimy ją, otrzymujemy towar i sprawa jest zamknięta.
     O wiele inaczej dzieje się w Chinach. Kultura Chińska oraz pewna tradycja zwana "GUANXI" obejmuje  sieć powiązań, relacji oraz kontaktów między partnerami w biznesie. Tam interesy robi człowiek z człowiekiem a nie firma z firmą.  Pewnie często słyszą Państwo o firmach, które zostały "oszukane" w Chinach, bo dostały towar złej jakości, albo mają utrudniony kontakt z kontrahentem. Proszę jednak zapytać się ile czasu poświęcili na budowanie wzajemnych relacji z kontrahentem ? Najczęściej okazuje się że próbowały zrobić zakupy jak w polskiej hurtowni.

     Nasza firma przez wiele lat działalności nie napotkała trudności w handlu ze stroną Chińską. Dzieje się tak dlatego, że każdego dnia wkładamy sporo pracy by wytworzyć ( w imieniu klienta i swoim) dobre relacje, które potem przekładają się na relacje w biznesie. Dzięki temu kontrahenci w Chinach są bardziej skłonni do pomocy oraz dokładnego wywiązywania się ze swoich zobowiązań.
     Aby takie relacje nawiązać potrzebna jest nie tylko znajomość chińskiej kultury i mentalności ale i czas. Często rozmowy prowadzimy w porze, gdy w naszej strefie czasowej jest noc.Gdy jesteśmy w Chinach nie rozmawiamy tylko o interesach, ale spędzamy czas z kontrahentami np. w restauracjach czy barach karaoke.  Poświęcamy naprawdę wiele czasu na to, by Państwa biznes układał się jak najlepiej.

     W relacjach z Państwa firmą chcemy również stać się zaprzyjaźnionym partnerem w interesach. Dlatego wielu naszych klientów traktuje nas jak 'dział importu' swojej firmy. Zachowujemy 100% poufność na temat asortymentu, ilości oraz cen towaru jakie klient sprowadza z Chin. Bez zgody klientów nie podejmujemy współpracy z konkurencyjnymi dla nich podmiotami.

     Dokładamy wszelkich starań by produkowany towar spełniał Państwa oczekiwania. Dlatego doradzamy strategię rozmów z partnerem Chińskim oraz nadzorujemy produkcje w Państwa imieniu. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy docenili naszą uczciwość, sumienność i zaangażowanie w przeprowadzenie procesu importu.

     Z nami naprawdę nie muszą się Państwo obawiać skomplikowanych procedur, niespodziewanych kosztów oraz innych 'niespodzianek'. Import z Chin może być przyjemny i bezpieczny!