INFOLINIA: + 48 516 14 77 01 pon. - piątek 8.00 - 15.00                pozostałe dane kontaktowe

Usługi


1)  Import od A do Z.

- To nasza sztandarowa usługa. Korzysta z niej wiele firm. Po zakończeniu etapu zapytań cenowych i negocjacji dot. towaru oraz warunków jego wyprodukowania podejmujemy się przejęcia na siebie obowiązków importera. Zaraz po otrzymaniu od Państwa zamówienia na towar tłumaczymy je dla producenta, uzyskujemy fakturę pro-forma , stanowiącą podstawę do zapłacenia zaliczki na towar oraz potwierdzając ą warunki współpracy. Następnie ustalamy z firmą transportową warunki odbioru towaru oraz informujemy o dacie spodziewanego otrzymania towaru. Załatwiamy procedury celne oraz transportowe na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Monitorujemy Państwa działania oraz koordynujemy je, by wywiązać się z wynegocjowanych warunków współpracy.


Dodatkowo oferujemy następujące usługi

2) Raport cenowy dot. Towaru w Chinach.

- Otrzymują Państwo raport zawierający informacje o co najmniej 3 fabrykach oferujących żądany towar w Chinach lub innych krajach azjatyckich. Przedstawiamy ceny oferowanych produktów oraz warunki płatności podane początkowo przez producenta (*istnieje możliwość i renegocjacji). Otrzymacie również Państwo informacje na temat aktualnego kosztu przesyłki towaru do Państwa firmy wraz z informacją ile jednostek żądanego towaru zmieści się do kontenera.

3) Raport szczegółowy dot. Towaru w Chinach.

- Otrzymacie Państwo zestawienie co najmniej 5 firm oferujących dany towar. Oprócz danych z raportu cenowego (pkt. 1 ) dodatkowo przedstawimy wysokości aktualnie obowiązujących ceł na dany towar oraz przekażemy dane kontaktowe do firmy, która ten towar oferuje. Dane kontaktowe zawierają adres firmy, osobę kontaktową , dane kontaktowe oraz główne informacje o firmie.

4) Raport dotyczący zdalnego sprawdzenia kontrahenta w Chinach.

- Na podstawie dokumentów otrzymanych od kontrahenta ( licencja na prowadzenie działalności gospodarczej, potwierdzenie prowadzenia rachunku bankowego , itp.) nasz chiński pracownik sprawdzi czy firma faktycznie istnieje, czy rachunki bankowe są prowadzone na rzecz tej firmy. Przedstawimy również raport z informacji dot. firmy pozyskane od jej przedstawiciela.

5) Raport z wizyty naszego pracownika w fabryce.

- Co prawda przed rozpoczęciem poważnych interesów z Chińskim kontrahentem zalecamy osobistą wizytę w jego siedzibie ( pkt. 5) , jednak z różnych względów mogą Państwo chcieć , by to nasz pracownik udał się do fabryki i dokonał jej Inspekcji. Otrzymacie wtedy Państwo raport składający się z : informacji o firmie pozyskanych bezpośrednio od naszego Chińskiego pracownika, fotografii zakładu oraz hal produkcyjnych, sprawdzenia dokumentów rejestracyjnych firmy, rozmowy z bezpośrednim przedstawicielem zakładu, informacją na temat osób uprawnionych do reprezentowania firmy.

6) Kontrola jakości towaru..

- W zależności od Państwa wymagań kontrolę towaru można przeprowadzić w różnoraki sposób. W wypadku drobnych zamówień, gdzie jakość nie ma aż tak wielkiego znaczenia możemy zorganizować dostarczenie próbki towaru pobranej z produkcji do Państwa akceptacji. Możemy także wysłać naszego pracownika by osobiście sprawdził parametry techniczne Państwa wyrobów i na miejscu porównał je z żądanymi wymaganiami. Nasz pracownik może być również obecny przy załadunku kontenera by mieć pewność, że ilość i typ towaru spełni Państwa oczekiwania.